Razvojna agencija SIMORA poziva sve zainteresirane da se pridruže online događaju na temu „Digital Twins“ (digitalni blizanci) koji će se održati u srijedu, 19. travnja 2023. godine, od 10:00 do 12:00 sati, putem aplikacije ZOOM.

Ovaj događaj održava se u sklopu projekta DIH World ( https://dihworld.eu/ ), sufinanciranog iz programa Horizon 2020, vrijednog više od 8 milijuna eura, čiji je cilj digitalna transformacija malih i srednjih poduzeća.

Ovogodišnji događaj okupit će regionalne i međunarodne govornike iz privatnog i javnog sektora, (europskih) digitalnih hubova, malih i srednjih poduzeća, akademskog/obrazovnog sektora i startupova, a kroz primjere iz stvarnog svijeta, iz prve ruke bit će moguće saznati sve o pojmu digitalnih blizanaca, kao i o prilikama i mogućnostima koje korištenje digitalnih blizanaca, kao suvremenog oblika digitalne tehnologije, nudi u unaprjeđenju proizvoda, usluga, ali i cjelokupnih poslovanja.

 

Poveznica na online događaj:

https://us06web.zoom.us/j/84379223618?pwd=Z1dBSDJQaURFRjlxdVJrNE5TcHdPZz09

Meeting ID: 843 7922 3618

Passcode: 577701

 

Pridružite nam se online 19. travnja u 10:00 sati!

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [256.88 KB]

Kontakt: Filip Belošević, fbelosevic@simora.hr