U sklopu projekta “Sisačko-moslavačka županija središte gaming industrije” traje edukacija već treće generacije polaznika. Polaznike šestomjesečne gaming edukacije redovito posjećuju i predstavnici raznih tvrtki koje se bave izradom video igara kako bi im dali razne savjete u vezi razvoja video igara te s njima podijelili njihova iskustva u poslovanju.

Tako je u petak, 20.12.2019. inkubator PISMO posjetio Dejan Radić, vlasnik Cateia Games, predavač i investitor. Cateia Games studio je za razvoj videoigara koji uspješno postoji već gotovo 20 godina i jedan je od najvećih domaćih studija koji se bavi prvenstveno izradom casual igara za sve. Dejan je održao predavanje na temu kako uspješno poslovati na tržištu video igara, pogledao prezentacije polaznika te im udijelio savjete za uspješan nastavak razvoja vlastitih projekata.