Četvrti dan na Zagrebačkom Velesajmu prošao je spektakularno. Danas smo imali puno zanimljivih gostiju. Na naš poziv odazvala se ministrica znanosti i obrazovanja, Blaženka Divjak te posjetila izložbeni prostor Poduzetničkog inkubatora PISMO na Zagrebačkom Velesajmu. Predstavili smo joj aktivnosti Inkubatora PISMO, pokazali video igre polaznika koji su završili našu šestomjesečnu gaming edukaciju, a isprobala je i VR opremu. Posebno je zadovoljna sa novim srednjoškolskim programom Tehničar za razvoj videoigara u Tehničkoj školi Sisak, kao i da se sprema otvorenje takvog programa u Srednjoj školi Novska. Hvala ministrici na dolasku i podršci koju pruža našem projektu!

Posjetite nas možete do nedjelje, 17.11.2019. godine, očekujemo vas u paviljonu 8A na Zagrebačkom Velesajmu!

Kako je bilo, pogledajte u GALERIJI