U organizaciji Startup studija Fondacije Mozaik i Sarajevo Business Foruma, uz financijsku podršku vlada Švedske i Švicarske, 23. i 24.11.2020. održava se prvi regionalni virtualni Sajam inovacija i poduzetništva „Sarajevo 2020“ 🙂

Sajam će na jednom mjestu okupiti inovativne male i srednje poduzetnike, inovatore i investitore iz regije.

Osnovni cilj Sajma je pomoći našim poduzetnicama i poduzetnicima da budu što inovativniji, a inovatoricama i inovatorima da budu što poduzetniji.

Ovaj jedinstveni online događaj otvorit će Mate Rimac, osnivač i vlasnik kompanije „Rimac Automobili“ i „Greyp Bikes“ te Mirza Cifrić, osnivač i vlasnik „Veritas Genetics“, inovativne kompanije koja djeluje u SAD. Dušanka Ilić, direktorica kompanije “Beyond 42” iz Srbije, podijelit će svoja iskustva o izgradnji startupa i plasmanu domaćih proizvoda na regionalno tržište.

 

Pozivamo vas da se pridružite jer:

  • povezujemo inovatore, poduzetnike i investitore,
  • nudimo nagradni fond za inovacije od 13.500,00 EUR,
  • nudimo fond za pokretanje startup biznisa u BiH do 250.000,00 EUR,
  • nudimo 100 besplatnih virtualnih štandova za male i srednje poduzetnike iz regije,
  • pružamo besplatnu mentorsku podršku za pripremu prezentacije inovacije za Sajam,
  • omogućavamo virtualni susret na domaćoj globalnoj platformi www.CollectiVibe.com

 

Ovo je izuzetna prilika da pronađete inovacije i startupe iz regije u koje možete investirati ili ponuditi podršku kroz svoje programe. Prijave su besplatne do 10.11.2020., a više informacija i prijavni obrazac se nalaze ovdje.