U četvrtak, 17.7.2020. u prostorima SIMORA-e održana je tematska radionica povezivanja i razmjene iskustava Lokalnog partnerstva za zapošljavanje (LPZ) Grada Zagreba i LPZ-a Sisačko-moslavačke županije u suradnji s timom projekta ZgAktiv – znanjem i partnerstvom do posla (ODRAZ – Održivi razvoj zajednice, Institut za razvoj tržišta rada, Zagrebački inovacijski centar – ZICER).

Projekt je financiran iz Europskog socijalnog fonda, a na radionici je predstavljena metodologija ‘PIIP foruma’ za osmišljavanje partnerskih projekata te proces i metodologija evaluacije Strategije razvoja ljudskih potencijala Grada Zagreba (SRLJP), participativni proces planiranja SRLJP te proces provedbe analize tržišta rada.

Razvojna agencija SIMORA predstavlja tajništvo LPZ-a SMŽ, dok je ZICER predstavljao tehničko tajništvo LPZ-a Grada Zagreba.

U nastavku pogledajte fotografije s radionice.