Otvoren je natječaj za dodjelu donacija u 2019. godini na koji se do 15.3. mogu prijaviti:

  1. osnovne škole
  2. srednje škole
  3. udruge koje provode projekte za djecu i mlade, studentske udruge
  4. ustanove koje skrbe o djeci i mladima

Uniqa osiguranje poziva djecu i mlade i njihove učitelje, nastavnike, mentore i druge stručne suradnike u osnovnim i srednjim školama te udruge koje se bave projektima za djecu i mlade da prijave inovativne projekte u kojima su djeca i mladi glavni inicijatori i realizatori, a čija bi realizacija unaprijedila, primjerice, kvalitetu učenja; rada i boravka u školi; školskih ili izvanškolskih aktivnosti; život u zajednici.
Projekti se mogu provoditi uz korištenje svih djeci i mladima dostupnih i raspoloživih resursa – od nabavke ili izrade potrebnih „pomagala“, radionica i edukacija, provođenja istraživanja i anketa do korištenja digitalnih tehnologija.
Ideja natječaja je da djeca i mladi (uz vodstvo mentora) osmisle projekt koji bi mogle preuzeti i provoditi i druge ustanove ili udruge. Može se prijaviti i postojeći projekt koji je već proveden (pilotiran) i prijavitelj bi ga želio proširiti i razviti.

Traže dobre ideje u svim područjima života djece i mladih.

Više informacija možete pronaći OVDJE