RTL je snimio prilog u poduzetničkom inkubatoru PISMO-Novska gdje uspješno posluje 38 start-upova iz područja gaming industrije, trenutno najbrže rastuće industrije u svijetu.

Polaznici naših edukacija, Blender i Unity, a danas vlasnici svojih start-upova, govore o svom iskustvu od pohađanja samih edukacija pa sve do osnivanja start-upova.

Direktor Razvojne agencije SIMORA, Mario Čelan, istaknuo je kako je zainteresiranost za edukacijama Blender i Unity izrazito visoka, a na to upućuje i činjenica da će se u Novskoj graditi kampus gaming industrije koji će sadržavati zgradu fakulteta, učenički i studentski dom te akcelerator gaming industrije i dvoranu za eSport te mnoge druge popratne sadržaje.

 

Podsjećamo vas da GLASATE ZA PROJEKT PISMO-Novska KAO NAJBOLJI PROJEKT U HRVATSKOJ U 2020.! 🙂