Posjetili smo Općinu Lekenik i gradilište Društvenog doma i Turističko-informativnog centra Lekenik.

Ovim se projektom provodi rekonstrukcija i opremanje postojeće zgrade Društvenog doma Lekenik u kojoj će se, na kraju projekta, nalaziti i Turističko-informativni centar.

Drago nam je da se svi radovi odvijaju prema planu! 😊

Ukupna vrijednost projekta iznosi 7.875.005,00 kn, a iznos prihvatljivih ulaganja je 7.397.005,00 kn. Projekt se financira u sklopu mjere 7.4.1. „Ulaganja u pokretanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturne aktivnosti te povezanu infrastrukturu“ Programa ruralnog razvoja te sredstvima općine Lekenik.

Stručnu pomoć u realizaciji ovog projekta pruža Razvojna agencija SIMORA.

Posebno zahvaljujemo na suradnji i gostoprimstvu načelniku opčine Lekenik Ivici Peroviću te zaposlenicima općine, Viktoriji Majcen i Alenu Zguriću.

Pozivamo vas da nas i dalje pratite na webu i svim društvenim mrežama gdje ćemo obavještavati o napretku ovog i brojnih drugih projekata.