Središnji državni ured za šport raspisuje Natječaj za sufinanciranje športskih programa obuke neplivača „Hrvatska pliva“ u 2020. godini.

Cilj Natječaja je omogućiti što većem broju djece, mladih i ostalim članovima društva svakodnevno bavljenje organiziranom tjelesnom aktivnošću koja će pridonijeti očuvanju i unaprijeđenju psihofizičkih sposobnosti i zdravlja kroz stvaranje uvjeta za bavljenje športom na cjelokupnom području Republike Hrvatske.

Ovim Natječajem ostvaruju se mjere Nacionalnog programa športa 2019.-2026. i to mjera 2.2.2. Osigurati provođenje sustavne obuke neplivača s aktivnostima sufinanciranje programa obuke neplivača te projekt Hrvatska pliva koji se provodi po programu izrađenog u suradnji s Hrvatskim plivačkim savezom.

Natječaj je otvoren do 31. siječnja 2020. godine, a više informacija možete pronaći OVDJE