World Business Angel Investment Forum (WBAF) Hrvatska poziva Vas na Radionicu investicijske spremnosti koja će biti održana unutar konferencije o digitalnoj ekonomiji RockPaperFounders 19.11./20.11.2019.

Radionica će se održati na dvije lokacije:

19.11.2019. Dvorac Bračak, Bračak 4, 49 210 Zabok

20.11.2019. u Terme Tuhlje, Ljudevita Gaja 4 49 215 Tuheljske Toplice

Radionica je izvrsna prilika poduzetnicima u definiranju spremnosti za dogovaranje susreta s investitorom i izlaganje svoje prezentacije pred njima. Također, možete saznati puno informacija o rizičnom kapitalu, modelima investiranja i kriterijima investitora za odabir investicije.

Teme radionice obuhvaćaju okvire za pokretanje poslovanja, načine financiranja, razine spremnosti za ulaganja, analiza tržišta i konkurentnost, ključne elemente poslovanja vezane uz ulaganja itd. Svrha je radionica olakšavanje pristupa poslovnim znanjima, vještinama i informacijama ključnim za rast i razvoj poslovanja MSP-ova te unapređenje njihove gospodarske uspješnosti.

Pohađanje radionice olakšat će poduzetnicima koji bi se eventualno pripremali za nastup pred poslovnim anđelima u Istanbulu 2020 i prezentiranje za dodjeljivanje investicije postupak prijave i svladavanje potrebnih znanja i vještina za izlazak pred investitora.

Sredstva za sudjelovanje na radionici su osigurana.

Za više informacija i inicijalnu prijavu, molim Vas obratite se na kontakt broj, najkasnije do srijede, 06.11.2019. na:

Tel: 044/ 522 793 i/ili e-mail: asesar@rk-smz.hr