Uđi u svijet video igara kroz besplatnu gaming edukaciju koja se održava u sklopu projekta Sisačko-moslavačka županija središte gaming industrije. Prijavi se i nauči tehnologije potrebne za izradu video igara, programiranje, stvaranje grafičkih elemenata i zvuka. Polaznici mogu izabrati jedan od dva smjera – Unity ili Blender, a edukacija se održava u Novskoj.

I ovog puta, nastavljamo odličnu suradnju s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje, koji nezaposlenim polaznicima sa završenom najmanje četverogodišnjom srednjom školom osigurava naknadu u visini minimalne hrvatske plaće i putne troškove za vrijeme trajanja edukacije.

Natječaj je otvoren do 1.6.2020. a prijaviti se možeš putem obrasca na linku http://inkubator-pismo.eu/ Za sva dodatna pitanja, slobodno nas kontaktiraj na mail info@inkubator-pismo.eu

Očekivani početak edukacije je 15.lipnja 2020.