Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku objavljuje Poziv za prijavu prijedloga trogodišnjih programa udruga koje djeluju u području socijalne skrbi pod nazivom „Razvoj i širenje mreže socijalnih usluga koje pružaju udruge“ za razdoblje 2020. do 2023. godine kojim poziva udruge koje se bave socijalnom i humanitarnom djelatnošću, udruge osoba s invaliditetom i udruge koje djeluju u korist osoba s invaliditetom da se prijave za financijsku podršku programima koji pridonose razvoju prioritetnih područja iz ovog Poziva.

Ukupno planirana vrijednost Poziva za prvu godinu provedbe je 33.370.000,00 kuna.

Prijava na Poziv ostvaruje se putem sustava www.financijskepodrske.hr gdje su otvorena dva prioritetna područja Poziva: P1. Socijalna i humanitarna djelatnost i P2 Problemi i zadovoljavanje potreba osoba s invaliditetom.
Napominjemo da se udruga prijavitelj može prijaviti samo na jedno od navedenih.

Rok za dostavu prijava je 15. travnja 2020. godine. Više informacija možete pronaći OVDJE