Općina Lekenik sve zainteresirane poziva na Javno savjetovanje za potrebe izrade Strategije pozicioniranja i promocije brenda „Valorizacija kulturne baštine i brendiranje turističke destinacije Općine Lekenik“ koje će se održati u

četvrtak 17.01.2019. u Hrvatskom domu u Starom Farkašiću u 12.00 sati, nakon svete mise koja počinje u 11.00 sati u Crkvi Pohoda Bezgrešne Djevice Marije

Na savjetovanju se očekuje nazočnost predstavnika OPG-a i drugih subjekata zainteresiranih za razvoj ruralnoga turizma, odnosno predstavnika lokalnih kulturnih, sportskih i drugih udruga, kao i svih pojedinaca koji bi željeli iznijeti konstruktivno mišljenje i prijedloge na ovu temu.

Savjetovanje će, između ostaloga, obuhvatiti:

1) Izvještaj o anketnom istraživanju turističke prepoznatljivosti Općine Lekenik

2) Kratki pregled osnovnih načela lokalnog destinacijskog razvoja

3) Predstavljanje prijedloga i raspravu uz Strategiju pozicioniranja i promocije brenda Općine

Uvodno izlaganje održat će predstavnici izrađivača Strategije (Recider projekt d.o.o. Zagreb).