Agencija za mobilnost i programe poziva jedinice lokalne i regionalne samouprave da se uključe u program Europe Goes Local – Supporting Youth Work at the Municipal Level.

Projekt će uključenim JLRS-ovima pružiti višemjesečnu stručnu podršku pri uspostavi/unaprjeđenju lokalnih sustava rada s mladima prilagođenu individualnim potrebama svake JLRS. Projekt također omogućava osposobljavanje i usavršavanje JLRS-ova u području rada s mladima te umrežavanja s raznim dionicima na nacionalnoj i međunarodnoj razini.

Projekt Europe Goes Local najveći je europski projekt u području rada s mladima te se provodi uz financijsku potporu programa Erasmus+.

Više o projektu i uvjetima sudjelovanja možete pronaći u Javnom pozivu

Rok za prijavu je  28. lipnja 2019., a prijavu možete izvršiti putem poveznice koju možete pronaći OVDJE