Sisačko-moslavačka županija poziva udruge i druge organizacije civilnog društva koji svojim radom pridonose zadovoljavanju javnih potreba i ispunjavanju ciljeva i prioriteta definiranih strateškim i planskim dokumentima SMŽ.

Korisnici, sukladno Javnom natječaju za financiranje programa i projekata sredstvima za donacije i pokroviteljstva iz proračuna SMŽ za 2022. godinu, mogu prijaviti programe/projekte za:

• Zaštita i promicanje ljudskih prava, unaprjeđenje kvalitete života osoba s invaliditetom i djece s teškoćama u razvoju
  • Osnaživanje djece i mladih za vlastiti razvoj
  • Razvoj i promicanje kulture, vjerske baštine i kulturnog amaterizma
  • Tehnička kultura
  • Povećanje životnih standarda umirovljenika
  • Razvoj i promicanje sporta
  • Multimedijske aktivnosti
  • Dobrovoljno vatrogastvo
  • Gospodarske, turističke i poljoprivredne aktivnosti
  • Prevencija bolesti i zdravstvena zaštita
  • Knjižnična i nakladnička djelatnost
  • Ostala područja od značaja u razvoju civilnog društva

Najmanji iznos koji se može prijaviti je 1.000,00 kn, a najveći 50.000,00 kn. (Vrijednost natječaja je 540.000,00 kn.)

Korisnici se mogu prijaviti i ugovoriti najviše dva programa/projekta.

Poveznica: https://www.smz.hr/natj/javni/109-smz/njp/ured-zupana/9328-javni-natjecaj-za-financiranje-programa-i-projekata-sredstvima-za-donacije-i-pokroviteljstva-2

Kontakt: Simora 044/544-204