Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike, pravni sljednik Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, kao Posredničko tijelo razine 1 u okviru Operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.“, obustavlja ESF poziv „Razvoj usluge osobne asistencije za osobe s invaliditetom – faza III“ i to za Skupinu 1 – „Pružanje usluge osobne asistencije osobama s invaliditetom“, u razdoblju do 30.11.2020. do kraja dana.

Projektni prijedlozi podneseni na Poziv unutar razdoblja u kojem je ovaj Poziv obustavljen za Skupinu 1, neće biti uključeni u postupak dodjele te ih se neće dalje razmatrati u slučaju ponovnog otvaranja Poziva.

 

Više informacija dostupno je na:

https://strukturnifondovi.hr/natjecaji/razvoj-usluge-osobne-asistencije-za-osobe-s-invaliditetom-faza-iii/