Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike objavilo je obavijest o OBUSTAVI POZIVA U TRAJANJU OD 4.8. DO 4.11.2020.

 

 

 

Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava objavilo je poziv „Pronađi me!“ – provedba aktivnosti dosega i obrazovanja neaktivnih mladih osoba u NEET statusu.

Cilj je provedba aktivnosti dosega i obrazovanja neaktivnih NEET osoba (mladih u dobi 15-29 godina koji ne rade, nisu u sustavu redovitog obrazovanja niti u sustavu obrazovanja odraslih i pri tome nisu registrirani u evidenciji nezaposlenih osoba Hrvatskog zavoda za zapošljavanje), a kako bi im se omogućio pristup tržištu rada te ih se osnažilo za aktivno sudjelovanje na tržištu rada.

Poziv je već otvoren i traje do 31.12.2020., a sve informacije pogledajte na:

Poziv na dostavu projektnih prijedloga „Pronađi me!“ – provedba aktivnosti dosega i obrazovanja neaktivnih mladih osoba u NEET statusu