Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike objavilo je obavijest o produženju obustave Poziva  “Jačanje poslovanja društvenih poduzetnika – faza I.” za SKUPINU 1 i SKUPINU 2 Prijavitelja.

 

Zbog iznimno velikog broja zaprimljenih projektnih prijedloga te činjenice kako, do trenutka predmetne obavijesti za sve projektne prijedloge, postupak dodjele nije u potpunosti okončan, produžuje se obustava zaprimanja projektnih prijedloga te će biti na snazi do 1.12.2020. do 10:00 sati.

 

Svi projektni prijedlozi predani unutar razdoblja u kojem je ovaj Poziv obustavljen neće biti uključeni u postupak dodjele te ih se neće uzeti u razmatranje u slučaju ponovnog otvaranja Poziva.

 

https://strukturnifondovi.hr/natjecaji/poziv-na-dostavu-projektnih-prijedloga-jacanje-poslovanja-drustvenih-poduzetnika-faza-i/