Vrijedan rad na našem projektu ne prolazi nezapaženo! O inkubatoru PISMO piše njemački International Global Magazine (IGM).

Prilikom posjeta Dubrovniku, gdje se od 11. do 13. travnja 2019. održala konferencija Reboot Develop Blue, predstavnici IGM-a oduševili su se gradom, sjajnom atmosferom na konferenciji te velikim brojem istaknutih članova industrije video igara. Razgovarali su sa developerima, šefovima studija i samim organizatorom Reboot Develop Blue konferencije. U razgovoru o razvoju gaming industrije u Hrvatskoj pričalo se i o inkubatoru PISMO 🙂

Marijo Mihoković, CEO Little Green Men Games (LGMG) istaknuo je Novsku i projekt  PISMO, kao zanimljiv projekt koji obuhvaća ​​sve što ima veze s razvojem video igara, najmodernija tehnologija, snimanje pokreta, animacija i kompozicija zvuka.