Regionalni koordinator će održati edukaciju u Centru za socijalnu skrb Sisak

51

Regionalni koordinator  Sisačko-moslavačke županije najavljuje održavanje edukacije u prostoru Centra za socijalnu skrb Sisak koji će se održati 12., 15., i 16. travnja 2019.. Cilj radionice je unaprijediti znanja i vještine predstavnika javno-pravnih tijela od interesa za gospodarski i društveni razvoj. Na radionici će se predstaviti ESI fondovi i operativni programi za razdoblje 2014.-2020. Upoznati će se sa uvodom u projektni ciklus, metodologijom projektnog ciklusa te fazama projektnog ciklusa. Edukaciju će održati stručnjakinja za ESI fondove  i zaposlenica Regionalnog koordinatora SMŽ Mia Pavičić. Sva javno-pravna tijela i javne ustanove s područja SMŽ zainteresirane  za radionicu mogu se javiti na e-mail: info@rk-smz.hr

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj