Razvojna agencija Sisačko-moslavačke županije SI-MO-RA d.o.o. posljednjih 17 mjeseci provodi projekt „Pokreni, razvij, rasti – dobar poduzetnik za snažno poduzetništvo u SMŽ“ kojemu je cilj ojačati poduzetništvo na području županije. Projekt je sufinanciran sredstvima Europske unije, a više informacija o samom projektu pronađite na poveznici.

Kao završnu aktivnost projekta, organiziramo konferenciju pod nazivom „Pokreni, razvij, rasti“ na kojoj ćemo održati i panel rasprave s ciljem jačeg povezivanja poduzetnika s relevantnim dionicima te pružanja informacija o budućim izvorima financiranja iz fondova EU.

Događaj će se održati uživo u utorak 28. rujna 2021. godine, s početkom u 10 sati, u Poduzetničkom inkubatoru PISMO, na adresi Radnička ulica 2L, Novska.

U svrhu registracije gostiju, molimo Vas da svoj dolazak potvrdite registracijom ovdje, najkasnije do 27.9.2021.

Agenda događanja.