Krenuli smo intenzivno s aktivnostima projekta “Pokreni, razvij, rasti – dobar poduzetnik za snažno poduzetništvo SMŽ” i tijekom travnja poslali smo informacije o otvorenim natječajima na EU razini, kao i na nacionalnoj/regionalnoj i lokalnoj razini na više od 400 mail adresa poduzetnika u SMŽ a to isto ponavljat ćemo svaki mjesec.

Ako ste i vi poduzetnik, i želite primiti informacije o otvorenim natječajima, pošaljite nam svoje kontakt mail adrese na simora@simora.hr i svaki mjesec pronađite naš mail u vašim prozorčićima! Pristup točnim i pravodobnim informacijama ključ je za donošenje pravih odluka u poslovanju a mi ćemo se truditi pružiti kvalitetne informacije. Pet je karakteristika kvalitetne informacije – točnost, cjelovitost, konzistentnost, jedinstvenost i pravodobnost. Sve to, i više, možete očekivati kroz aktivnosti ovog projekta koji traje idućih 17 mjeseci.