KONTAKTI RK-SMŽ

 

 

NAZIV RADNOG MJESTA IME I PREZIME E-MAIL TELEFON
Ravnatelj Andreja Šeperac aseperac@simora.hr 044 544 930
Zamjenik ravnatelja Ivana Matanović imatanovic@rk-smz.hr 044 544 204
Suradnik za informatičke poslove Amir Velić avelic@rk-smz.hr 044 493 900
Suradnik za informatičke poslove Juraj Živković jzivkovic@rk-smz.hr 044 493 900
Odjel za provedbu programa i projekata
Voditelj odjela za provedbu programa i projekata Zlatko Mesić zmesic@rk-smz.hr 044 660 115
Voditelj projekta JURK EDIH Tomislav Plesec tplesec@rk-smz.hr 044 544 930
Stručni suradnik za provedbu programa i projekata Stjepan Čivić scivic@rk-smz.hr 044 522 793
Stručni suradnik za provedbu programa i projekata Ana Sesar asesar@rk-smz.hr 044 522 793
Stručni suradnik za provedbu programa i projekata Anton Sarić asaric@rk-smz.hr 044 544 930
Stručni suradnik za provedbu programa i projekata Marko Gašljević mgasljevic@rk-smz.hr 044 544 930
Stručni suradnik za provedbu programa i projekata Nikolina Radić nradic@rk-smz.hr 044 544 930
Stručni suradnik za provedbu programa i projekata Valentina Kozić vkozic@rk-smz.hr 044 544 930
Stručni suradnik za provedbu programa i projekata Ivana Šiško isisko@rk-smz.hr 044 544 930
Stručni suradnik za provedbu programa i projekata Petar Šimunić psimunic@rk-smz.hr 044 544 204
Stručni suradnik za provedbu programa i projekata Nikolina Mrčela nmrcela@rk-smz.hr 044 660 115
Stručni suradnik za provedbu programa i projekata Magdalena Frkat mfrkat@rk-smz.hr 044 660 115
Stručni suradnik za provedbu programa i projekata Mia Pavičić Bogeljić mpavicic@rk-smz.hr 044 660 115
Stručni suradnik za provedbu programa i projekata Ivana Butković ibutkovic@rk-smz.hr 044 660 115
Stručni suradnik za provedbu programa i projekata Tomislav Mioković tmiokovic@rk-smz.hr 044 660 115
Referent za provedbu programa i projekata Marta Adžaga madzaga@rk-smz.hr 044 522 793
Odjel za pripremu programa i projekata
Voditelj odjela za pripremu programa i projekata Kristina Božić Čerkez kristina@rk-smz.hr 044 544 205

091/6157-141

Viši stručni suradnik za pripremu programa i projekata Ivica Dolić idolic@rk-smz.hr 044 660 116
Stručni suradnik za provedbu programa i projekata Dijana Lipovac dlipovac@rk-smz.hr 044 679 750
Stručni suradnik za provedbu programa i projekata Tihana Stiplošek tstiplosek@rk-smz.hr 044 679 750
Stručna suradnica za pripremu programa i projekata Ana Mankas amankas@rk-smz.hr 044 544 205
Stručni suradnik za provedbu programa i projekata Antonio Čerkez acerkez@rk-smz.hr 044 544 205
Stručni suradnik za provedbu programa i projekata Irena Mihanić imihanic@rk-smz.hr 044 544 204
Stručni suradnik za provedbu programa i projekata Luka Vranić lvranic@rk-smz.hr 044 660 116
Stručni suradnik za provedbu programa i projekata Ivona Kovačić ikovacic@rk-smz.hr 044 660 116
Stručni suradnik za provedbu programa i projekata Sara Braičić sbraicic@rk-smz.hr 099 803 2559
Stručni suradnik za provedbu programa i projekata Stjepan Tin Martinec  

tmartinec@rk-smz.hr

044 544 204
Odjel za regionalni razvoj i strateško planiranje
Voditelj odjela za regionalni razvoj i strateško planiranje Tatjana Puškarić tpuskaric@rk-smz.hr 044 493 901
Stručni suradnik za regionalni razvoj i strateško planiranje Martina Andrić Šipuš 044 544 204
Stručni suradnik za regionalni razvoj i strateško planiranje Nerina Sarkotić nerina@rk-smz.hr 044 493 901
Suradnik za odnose s javnošću Tina Novak  tnovak@rk-smz.hr 044 544 204