KONTAKTI Simora

IME I PREZIME NAZIV RADNOG MJESTA KONTAKT
Mario Čelan Direktor mario_celan@yahoo.com
Andreja Šeperac Zamjenica direktora, voditelj odjela za projekte EU aseperac@simora.hr
Tomislav Plesec Suradnik u odjelu za investicije i konkurentnost tplesec@simora.hr
Marko Gašljević Suradnik u odjelu za investicije i konkurentnost mgasljevic@simora.hr
Dominik Cvetkovski Stručnjak za edukaciju dominik@inkubator-pismo.eu
Zvonimir Mikšić Stručnjak za edukaciju miksiczvonimir@gmail.com
Tijana Šapina Suradnica u odjelu za investicije i konkurentnost tsapina@simora.hr
Maja Vrban Suradnica u odjelu za strateško planiranje i ljudske resurse zadužena za informatiku mvrban@simora.hr
Vlado Vujica Voditelj odjela za poduzetništvo vvujica@simora.hr
Manuela Horvat Referentica mhorvat@simora.hr
Filip Belošević Suradnik u odjelu za strateško planiranje i ljudske resurse zadužen za odnose s javnošću fbelosevic@simora.hr
Lorena Žabčić Suradnik u odjelu za strateško planiranje i ljudske resurse zadužen za opće i administrativne poslove lzabcic@simora.hr
Ana Uzel Referentica auzel@simora.hr