Iza nas je godina u kojoj se dogodilo puno promjena. Naime, od 1. kolovoza 2018. godine zbog promjene Zakona o regionalnom razvoju, poslove regionalnog koordinatora od SIMORE d.o.o. preuzela je Javna ustanova Regionalni koordinator Sisačko-moslavačke županije. Uspjeli smo se prilagoditi, od Agencije za regionalni razvoj Republike Hrvatske dobili smo pozitivnu odluku o statusu, ispunjavamo 11 od 11 akreditacijskih uvjeta što znači da smo sposobnosti za učinkovito i djelotvorno obavljanje poslova.

U 2019. godini nastavit ćemo predano i s entuzijazmom pripremati i provoditi nove inicijative u suradnji s našim partnerima, dionicima regionalnog razvoja s lokalne, regionalne i nacionalne razine.

2018. godinu ispratili smo u stilu, a kako dobro smo se proveli pogledajte u galeriji. 🙂