Središnji državni ured za šport raspisuje Javni poziv za sufinanciranje organizacije velikih športskih manifestacija u 2020. godini.

Cilj Javnog poziva za sufinanciranje organizacije velikih športskih manifestacija u 2020. godini je poticanje i potpora organizacije velikih športskih manifestacija kao načina promidžbe športskih vrijednosti i popularizacije športa među građanima, unapređenja sustava športa te međunarodne športske promocije Republike Hrvatske.

Središnji državni ured za šport sufinancirat će troškove organizacije velikih športskih manifestacija koje u smislu ovog Javnog poziva predstavljaju športska natjecanja međunarodnog karaktera koja se održavaju na području Republike Hrvatske u vremenskom periodu od 1. siječnja 2020. godine do 31. prosinca 2020. godine te koje svojom prepoznatljivošću doprinose međunarodnom ugledu i promociji Republike Hrvatske.

Rok za podnošenje prijava na Javni poziv za sufinanciranje organizacije velikih športskih manifestacija je 6. prosinca 2019. godine. Više informacija možete pronaći OVDJE