Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije raspisuje Javni poziv za podnošenje prijava srednjih škola za sudjelovanjem u Pilot projektu „U školi otvorene kohezije – At School on Open Cohesion, ASOC“.

Za sudjelovanje u Pilot projektu na Javni poziv mogu se prijaviti srednje škole različitih vrsta programa obrazovanja (strukovne, gimnazije, umjetničke). Škola prijavljuje skupinu do 30 (trideset) učenika (razred ili grupa učenika) s nastavnikom koji će biti voditelj projekta.

Pilot projekt će se provoditi u školskoj godini 2019./2020., a odabranih do 5 srednjih škola bit će uključeno u njegovu provedbu. Po završetku Pilot projekta nagrada za školu čiji rad bude ocijenjen najboljim je sudjelovanje na „Europskom tjednu regija i gradova 2020.“ u organizaciji Europske komisije u listopadu 2020. godine u Bruxellesu. Krajnji rok za podnošenje prijava za sudjelovanje u Pilot projektu je 4. studeni 2019. godine do 16.00 sati.

Prijave za sudjelovanje i više informacija možete pronaći OVDJE