Predmet Javnog poziva je izbor suvenira koji će se prodavati u Turističkom informativnom centru TZG Siska, čijom provedbom se doprinosi promidžbi grada Siska.

1. KORISNICI

Poziv se odnosi na pravne i fizičke osobe (trgovačka društva, obrte, zadruge, udruge, obiteljska poljoprivredna gospodarstva-OPG, kućne radinosti), a koje se bave izradom/proizvodnjom suvenira.

2. KRITERIJI

Odabir suvenira obavljat će se prema sljedećim kriterijima:

• Suvenir treba imati značajke prepoznatljivosti lokalne sredine, biti odraz tradicije i/ili kulturne, povijesne i/ili materijalne baštine grada Siska,
  • Alkoholna pića nisu prihvatljiv suvenir na ovom pozivu,
  • Doprinosi promidžbi turizma grada Siska,
  • Suvenir treba biti prezentiran u adekvatnom pakiranju,
  • Proizvod može predstavljati figuralni prikazi s ulomaka posude pronađene prilikom arheološkog istraživanja lokaliteta u Frankopanskoj ulici u Sisku (molim kontaktirajte Gradski muzej Sisak vezano uz navedeno).

Više o pozivu OVDJE