Lokalna akcijska grupa Zrinska gora – Turopolje objavljuje Javni poziv u svrhu promocije poljoprivrednih proizvođača te izrade kataloga proizvođača voća i povrća s područja LAG-a Zrinska gora – Turopolje.

Aktivnosti promocije poljoprivrednih proizvođača uključuju: izrada 400 kataloga proizvođača voća i povrća s područja LAG-a Zrinska gora – Turopolje te izrada web stranice s interaktivnom kartom s označenim lokacijama i podacima o proizvođačima.

Prihvatljivi prijavitelji su svi proizvođači voća i povrća upisani u Upisnik poljoprivrednika, a koji svoju poljoprivrednu djelatnost vrše na području:

  1. Općine: Lekenik, Orle, Donji Kukuruzari i Martinska Ves
  2. Gradovi: Glina, Petrinja, naselja Grada Velika Gorica: Bapča, Bukovčak, Buševec,Cerovski Vrh, Cvetković Brdo, Črnkovec, Donja Lomnica, Donje Podotočje, Drenje Šćitarjevsko, Dubranec, Gornja Lomnica, Gornje Podotočje, Gradići, Gudci, Gustelnica, Jagodno, Jerebić, Ključić Brdo, Kobilić, Kozjača, Kuče, Lazi Turopoljski, Lazina Čička, Lekneno, Lukavec, Mala Buna, Mala Kosnica, Markuševec Turopoljski, Mičevec, Mraclin, Novaki Šćitarjevski, Novo Čiče, Obrezina, Ogulinec, Okuje, Petina, Petravec, Petrovina Turopoljska, Poljana Čička, Prvonožina, Rakitovec, Ribnica, Sasi, Selnica, Sop Bukevski, Staro Čiče, Strmec Bukevski, Šćitarjevo, Šiljakovina, Trnje, Turopolje, Velika Buna, Velika Kosnica, Velika Mlaka, Vukomerić, Vukovina, Zablatje Posavsko i slijedeća naselja Grada Siska: Blinjski Kut, Budaševo, Bukovsko, Crnac, Čigoć, Donje Komarevo, Gornje Komarevo, Greda, Gušće, Hrastelnica, Jazvenik, Klobučak, Kratečko, Letovanci, Lonja, Lukavec Posavski, Madžari, Mužilovčica, Novo Pračno, Novo Selo, Novo Selo Palanječko, Odra Sisačka, Palanjek, Prelošćica, Sela, Stara Drenčina, Staro Pračno, Staro Selo, Stupno, Suvoj, Topolovac, Veliko Svinjičko, Vurot i Žabno.

Sudjelovanje u izradi kataloga je besplatno za sve Prijavitelje.

Rok za podnošenje prijava je 7.veljače 2020.

Više informacija možete pronaći OVDJE

OBRAZAC PRIJAVE