Na temelju članka 17. Izjave o osnivanju društva s ograničenom odgovornošću i članka 16. Pravilnika o radu Razvojne agencije Sisačko-moslavačke županije SI-MO-RA d.o.o. za poticanje gospodarskog razvoja, savjetovanje i zastupanje direktor Darjan Vlahov raspisuje

JAVNI NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa korištenjem Potpore za zapošljavanje u Sisačko-moslavačkoj županiji, za obavljanje poslova radnog mjesta Viši stručni suradnik za edukaciju, 1 izvršitelj.

Radni odnos zasniva se u punom radnom vremenu na određeno vrijeme, u trajanju od 12 mjeseci.

Mjesto rada: Novska.

Uvjeti:

• državljanstvo Republike Hrvatske
  • VSS ili VŠS ili SSS
  • najmanje 1 godina radnog iskustva u programiranju videoigara.

Prijava treba sadržavati životopis, dokaz o državljanstvu (preslika domovnice ili osobne iskaznice) te dokumente kojima se dokazuju tražene kvalifikacije iz uvjeta.

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici.

Na natječaj se po ravnopravnim uvjetima mogu javiti osobe obaju spolova.

Riječi i pojmovi, korišteni u javnom natječaju, koji imaju rodno značenje odnose se jednako na muški i ženski rod, bez obzira jesu li korišteni u muškom ili ženskom rodu.

Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju prednost pri zapošljavanju dužne su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo odnosno priložiti propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu i imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. i 103. Zakona o hrvatskim iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17, 98/19, 84/21), uz prijavu na natječaj u zamolbi dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Podnošenjem prijave na natječaj kandidati daju suglasnost Razvojnoj agenciji Sisačko-moslavačke županije SI-MO-RA d.o.o. za poticanje gospodarskog razvoja, savjetovanje i zastupanje da kao voditelj obrade podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati njihove osobne podatke isključivo u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka.

S kandidatima koji udovoljavaju formalnim uvjetima natječaja provest će se razgovor (intervju).

Obavijest o načinu i vremenu održavanja intervjua objavit će se na internetskoj stranici www.rk-smz.hr.

Za kandidata koji ne pristupi razgovoru (intervjuu) smatra se da je povukao prijavu na javni natječaj i više se ne smatra kandidatom.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 8 dana od dana objave natječaja na internetskoj stranici www.burzarada.hzz.hr, osobno ili poštom na adresu: Razvojna agencija Sisačko-moslavačke županije SI-MO-RA d.o.o. za poticanje gospodarskog razvoja, savjetovanje i zastupanje, Zagrebačka 44, 44000 Sisak, s naznakom „Natječaj za zasnivanje radnog odnosa – SI-MO-RA d.o.o.“.