Još jedna novost u projektu “Pokreni, razvij, rasti – dobar poduzetnik za snažno poduzetništvo u SMŽ”! Izradili smo aplikaciju za pomoć poduzetnicima POKRENI, RAZVIJ, RASTI! – aplikacija vas korak po korak vodi kroz osnivanje obrta, jd.o.o. ili d.o.o. Aplikacija sadrži najčešća pitanja i odgovore, popis dokumentacije koja vam je potrebna prilikom osnivanja bilo kojeg oblika poslovanja (kao i dostupne poveznice na dostupnu dokumentaciju) a tu ćete pronaći i adrese svih institucija koje su potrebne na putu osnivanja vaše nove tvrtke. Aplikacija je interaktivna s elementima video igre a pronaći ćete ju na naslovnici internetske stranice www.rk-smz.hr

Digitalne tehnologije danas mogu pružiti i nove poslovne prilike a nama je cilj omogućiti vam lakši pristup različitim informacijama, stoga uključite aplikaciju i krenite u svijet poduzetništva!