Stručni tim za energetsku učinkovitost RA SIMORA (Marko Gašljević , Irena Mihanić, Anton Sarić ) posjetio je Neuropsihijatrijsku bolnicu dr. Ivan Barbot u Popovači kako bi popratio tijek izvedbe energetske obnove zgrada bolnice.

Projektom se provode aktivnosti s ciljem smanjenja potrošnje energije zgrada, a rezultirat će povećanjem ugode boravka djelatnika i korisnika zgrada, uz smanjenje potrošnje energije i povećanje stupnja ekološke efikasnosti.

Projektom se provode energetska obnova zgrada VI, VII i IX odjela, zgrade kuhinje i zgrade prosekture bolnice.

Nositelj projekta je Sisačko-moslavačka županija, a RA SIMORA radila je prijave navedenih projektnih prijedloga te sudjeluje u provedbi tih projekata. Kraj svih aktivnosti očekuje se u listopadu 2020.

 

Ne propustite pratiti našu web stranicu i društvene mreže gdje ćemo i dalje redovito objavljivati koje smo objekte posjetili.

Facebook:

https://www.facebook.com/SIMORAsmz

https://www.facebook.com/rksmz.hr

LinkedIn:

www.linkedin.com/in/simora-regional-development-agency

Twitter:

@SIMORA_Croatia

 

U nastavku pogledajte fotografije: