U nedjelju, 19.5.2019. od 10 do 14 sati smo sudjelovali na Danima otvorenih vrata EU projekata u Zagrebu, Trg kralja Tomislava. Predstavili smo uspješne EU projekte u Sisačko-moslavačkoj županiji, a svi posjetitelji mogli su se informirati i o novom srednjoškolskom zanimanju Tehničar za razvoj video igara, koji u školskoj godini 2019./2020. možete upisati u Tehničkoj školi Sisak.

Naš štand su posjetili predsjednik Vlade Andrej Plenković, potpredsjednica Vlade i ministrica vanjskih i europskih poslova Marija Pejčinović Burić, ministar uprave Lovro Kuščević te ministrica regionalnoga razvoja i fondova Europske unije Gabrijela Žalac. Pohvalili smo im se sa uspješnim projektima koje provodimo u našoj županiji, a posebno smo istaknuli projekt PISMO, kojim želimo Sisačko-moslavačku županiju pozicionirati u Središte gaming industrije.