Naziv natječaja: Poziv za dodjelu bespovratnih sredstava za meke mjere (Soft Measures) poslovnog programa Business Development and Innovation Croatia

Objavljen:  Innovation Norway

Prihvatljivi korisnici: MSP i velike tvrtke koje nemaju više od 25% državnog vlasništva, kao i neprofitne organizacije (uključujući klastere i poslovna udruženja), registrirane kao pravne osobe u Hrvatskoj.

Prihvatljivi iznos financiranja: 10.000,00-200.00,00

Prihvatljivi troškovi:

U okviru poziva je na raspolaganju gotovo 700.000 eura za meke mjere koje imaju za cilj podizanje konkurentnosti hrvatskih tvrtki povećanjem kapaciteta za poslovni razvoj kroz aktivnosti kao što su:

• Umrežavanje s klijentima i partnerima
  • Suradnja u klasterima, udrugama ili mrežama
  • Podrška ženskom poduzetništvu
  • Obuka za popunjavanje praznina u vještinama
  • Studije izvedivosti
  • Stjecanje novih uvida o tržišta ili tehnologijama
  • Mentorstvo
  • Druge vrste izgradnje kompetencija

Sažetak natječaja

Program se financira iz sredstava financijskog mehanizma Norveške darovnice za razdoblje 2014.-2021. a upravitelj fonda je Innovation Norway. U okviru poziva je na raspolaganju gotovo 700.000 eura za meke mjere koje imaju za cilj podizanje konkurentnosti hrvatskih tvrtki povećanjem kapaciteta za poslovni razvoj kroz aktivnosti.

Rok za predaju dokumentacije:  10.5.2023.  13:00

Kontakt odjel:

Odjel za poduzetništvo, poduzetnistvo@simora.hr, 044/544-205

Link:  https://www.innovasjonnorge.no/en/start-page/eea-norway-grants/calls-for-proposals/10052023-call-for-proposals-on-soft-measures–business-development-skills-in-croatia/