Ovo je idealno vrijeme za naučiti nove vještine, pa zašto ne biste naučili kako napraviti video igru kroz potpuno besplatnu on line edukaciju.

Kroz 10 video lekcija,  naučite kako napraviti video igru. Cjelokupna edukacija je prilagođena potpunim početnicima sa besplatnim software-ima  Unity i Blender kroz koje će vas voditi naši stručnjaci Zvonimir Mikšić i Dominik Cvetkovski.

Start edukacije je u nedjelju, 19.4.2020.  u 18 sati, kada ćete na youtube kanalu Inkubatora PISMO – Inkubator PISMO Edukacije (https://www.youtube.com/channel/UCFxI-78PCYzOrkWrmlEjBgw)  moći pronaći prvi video. Nakon toga,  svaki dan (10) slijedi nova lekcija. Iskoristite prigodu i napravite svoj peronalizirani šah.

Poduzetnički inkubator gaming industrije “PISMO”, SI-MO-RA i Regionalni koordinator SMŽ u suradnji sa Sisačko-moslavačkom županijom, Hrvatskim olimpijskim odborom, Hrvatskim šahovskim savezom, Sportskom televizijom i portalom Srednja.hr donose vam besplatnu online edukaciju “Kako napraviti video igru – šah”

Na kraju vas pozivamo da nam se pohvalite sa rezultatom, a tri najbolje igre ćemo i nagraditi. Sretno svima!

Pogledajte video najavu BESPLATNA ONLINE edukacija “Kako napraviti video igru”